SUWEN’in büyüme atağı devam ediyor

by avrupanews

İç giyimden ev giyime, çoraptan korseye, mayo ve bikini koleksiyonlarından lohusa gruplarına kadar 1.500’e yakın ürün çeşidiyle farklı yaş ve tarzdaki kadınların her anında yanında olmayı hedefleyen SUWEN yeni açtığı mağazalarla 2022 yılında da büyümesini sürdürüyor.

SUWEN, Ocak ayının son haftası itibariyle müjdesini verdiği Antalya Kemer Atatürk Caddesi ve Gaziantep Gazi Muhtar Caddesi mağazaları ile Türkiye’nin 37 şehrinde 140 mağazaya ulaştı.  

SUWEN Genel Müdürü Ali Bolluk, yeni yılın ilk ayında hız kesmeden devam eden büyümeyle ve yeni mağaza hedefleriyle ilgili şunları söyledi; “Geçtiğimiz sene oldukça hızlanan büyüme hedeflerimize ara vermeden devam ediyor, büyüyen perakendecilik operasyonlarımız doğrultusunda yeni açacağımız mağazalarla Türkiye’de giderek daha geniş bir coğrafi alana yayılmayı, bunun yanı sıra yurtdışında da mağaza ağımızı genişletmeyi hedefliyoruz. Yurt içinde her sene ortalama 35 – 40 mağaza açıyoruz. Bu sene Türkiye’de 185 mağazaya ulaşmayı planlıyoruz. Bununla beraber ana hedeflerimizden biri de Suwen’i sınırların dışına taşıyarak, Türkiye’den özgün, kendine güvenen, Türk kadınını temsil eden bir dünya markası çıkartmak… Bu vizyon doğrultusunda gelecek 5 yıl içerisinde toplam 300 noktada var olacağımızı ve bunların 50’sinin de Türkiye sınırları dışında olacağını ön görüyoruz.”


Hibya Haber Ajansı

You may also like

Leave a Comment