Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2024-05-16 13:15:15

Erbakan'dan Şanlıurfa'ya teşekkür ziyareti

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Şanlıurfa'ya ziyaret gerçekleştirdi. Erbakan, yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya gelerek 31 Mart yerel seçimlerinde elde ettikleri başarıyı değerlendirdi.

Üçüncü parti olarak çıktıkları seçimlerde 63 belediyeyi kazandıklarını ifade eden Erbakan, Şanlıurfa teşkilatına ve diğer illerdeki teşkilatlara teşekkür etti.

Erbakan, “ahlaklı belediyecilik” vurgusuyla yeni dönemdeki hizmetlerini tanıtacaklarını dile getirerek, belediyeleri denk bütçeyle yöneterek faiz yükünden kurtaracaklarını belirtti.

"Halka hizmet hakka hizmet" anlayışıyla hareket edeceklerini vurgulayan Erbakan, Yeniden Refahlı belediyelerin rüşvet, yolsuzluk, torpil ve israfı ortadan kaldırarak ehliyet ve liyakate önem vereceklerini söyledi.

Erbakan, kazanılan 63 belediye ile millete hizmet etmeyi amaçladıklarını, ahlaklı belediyecilik anlayışıyla hizmetlerini sürdüreceklerini ifade etti.

Belediyelerin denk bütçeyle yönetileceğini ve faizden kurtarılacağını belirten Erbakan, halka hizmetin hakkın hizmeti olduğu prensibiyle hareket edeceklerini dile getirdi.

Erbakan, Şanlıurfa'da yapacakları tebrik ziyaretleriyle birlikte hizmet anlayışlarını tanıtacaklarını belirtti.

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 avrupanews.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.