Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2024-05-16 12:53:57

ECHO Awards’ta ‘Yemek Sipariş Platformu Kategorisi’nin birincisi Yemeksepeti oldu

Müşteri memnuniyeti odağında yenilikçi yaklaşımıyla pek çok başarılı projeyi hayata geçiren Yemeksepeti, bu yıl altıncısı düzenlenen ECHO Awardsta, Türkiye çapında yapılan bir araştırmayla, Yemek Siparişi Platformu” kategorisinde birinci olarak ödül almaya hak kazandı.

Türkiyede hızlı ticaretin öncü markası Yemeksepeti, geçen sene olduğu gibi bu yıl da Yemek Sipariş Platformu” kategorisinde birincililik ödülüne layık görüldü.

Marketing Türkiyenin Akademetre Research and Strategic Planning iş birliğinde bu yıl altıncı kez gerçekleştirdiği ECHO Awards'ta, yıl boyunca müşterilerine en iyi e-ticaret deneyimini sunarak sektörlerinde öne çıkan markaların başarısı, 15 Mayıs akşamı Wyndham Grand Levent'te Commerce Head Organization Summitin (ECHO) hemen ardından gerçekleştirilen törenle ödüllendirildi.

Araştırma Türkiye genelinde gerçekleştirildi

Türkiye genelinde 12 ilde 1.200 kişiyle yapılan araştırma sonuçlarına dayanan ECHO Awards, her yıl sektördeki öncü markaların başarılarını kutlayan ve en iyi uygulamaları ödüllendiren prestijli bir etkinlik olarak kabul görüyor.

Bu yılki araştırma sonucunda Türkiyede hızlı ticaretin öncüsü Yemeksepetinin, sektöre yön veren inovatif projeleri ve başarılarıyla Yemek Sipariş Platformu” kategorisinde birinci seçilmesi, şirketin öncü konumunu bir kez daha teyit etti ve müşterilerine sunduğu üstün e-ticaret deneyimini taçlandırdı.

Yemeksepeti hakkında

2001 yılında Türkiyenin ilk online yemek siparişi sitesi olarak kurulan hızlı ticaret platformu Yemeksepeti, bugün 81 il ve KKTC'de 32 milyonu aşkın aktif kullanıcısına; 25 bin aktif iş ortağı kurye, 100 bin iş ortağı restoran ve Yemeksepeti Mahalle esnafının yanı sıra yüzlerce Yemeksepeti Market hizmet noktasıyla hizmet veriyor. Dünyanın önde gelen online yemek siparişi platformu Delivery Hero'nun bir parçası olan Yemeksepeti, sektör trendleri ve kullanıcı beklentileri doğrultusunda hizmet yelpazesini sürekli genişleterek ve kendini yenileyerek hızlı ticaret sektöründeki öncü konumunu koruyor.

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 avrupanews.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.